Inflator – narzędzie do pompowania opon

Inflatory uderzeniowe stosuje się do wstępnego napompowania kół, zwłaszcza opon bezdętkowych.

Jak działa inflator

Urządzenie to generuje silny strumień powietrza, który jest wstrzeliwany dyszą w przestrzeń między felgą a oponą, wskutek czego opona osadza się odpowiednio na brzegach felgi. Dzieje się to przy jednorazowym naciśnięciu spustu. Potem użytkownik może już bez problemu dopompować oponę w sposób tradycyjny, aż do momentu, gdy uzyska odpowiednie ciśnienie.

Zastosowanie

Inflator z powodzeniem może być stosowany w przypadku pompowania kół samochodów osobowych, terenowych, ciężarowych i dostawczych oraz maszyn rolniczych. Używa się ich nie tylko amatorsko w przypadku nagłej awarii, ale też w profesjonalnych zakładach wulkanizatorskich. Inflatory uderzeniowe dostępne w sklepie internetowym MSell24h posiadają wszelkie niezbędne atesty co czyni je bezpiecznymi w użytkowaniu. Wyposażone są również w zawory umożliwiające odpowiednie regulowanie ciśnienia, dzięki czemu narzędzie może być użytkowane długotrwale i jest odporne na uszkodzenia. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa są wytrzymałe i solidne zbiorniki.

Inflator- zalety

Inflator to nowoczesne narzędzie, które pomoże uczynić pracę w zakładzie wulkanizatorskim bardziej efektywną. Jego główne zalety to:

  • zróżnicowana pojemność zbiornika – warto dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb lub potrzeb warsztatu
  • zawór bezpieczeństwa – reguluje ciśnienie w zbiorniku
  • ergonomiczny spust
  • wygodne uchwyty
  • przy mniejszej pojemności zbiornika narzędzie jest lekkie i niewielkie, a tym samym wygodne w obsłudze.

Cena

Niewątpliwie wielu klientom zależy na jak najniższej cenie i jak najwyższej jakości. Na szczęście z pomocą przychodzi sklep internetowy MSell24h, miejsce w którym bez trudu odnaleźć można wszelakie urządzenia przydatne w gospodarstwie domowym, zakładzie produkcyjnym, warsztacie itp. Inflatory obecne w ofercie są trwałe, wytrzymałe i bezpieczne. Polscy producenci czuwają nad ich jakością, zaś MSell24h gwarantuje szybką wysyłkę zamówionego produktu. Zarówno profesjonalista jak i amator otrzymają towar wysokiej klasy, dostosowany do ich potrzeb oraz umiejętności. Prosty w obsłudze i niewymagający użycia dużej siły inflator powinien znaleźć się na wyposażeniu warsztatu czy garażu, a odpowiednio dobrany model na długie lata poprawi ergonomię pracy.

Redakcja spytajmechanika.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.